Ana SayfaModa2020 – 2021 Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri

2020 – 2021 Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri

Covid gölgesinde de olsa moda bir şekilde yol almaya devam ediyor ve 2020 – 2021 sonbahar kış ayakkabı modelleri çoktan vitrinlerde yerini aldı bile.

Covid gölgesinde de olsa moda bir şekilde yol almaya devam ediyor ve 2020 – 2021 sonbahar kış ayakkabı modelleri çoktan vitrinlerde yerini aldı bile.

Bu sezon rahatlık ön planda olurken, aynı zamanda şık ve bir miktar yüksek topukların da trend olduğu bir dönem olacak.

Postal ayakkabı modelleri

Aslına bakarsanız 2021 kış ayakkabı bot modellerinde kesinlikle ilk sırayı postal ayakkabı modelleri çekiyor. Bir dönem çok trend olan bu rahat mı rahat, sıcak mı sıcak bot modelleri nerdeyse tüm vitrinlerde çoktan yerini aldı bile.

Size de sadece satın alıp kombinlemek gerekiyor. Bu postallar özellikle kısa eteklerle beraber kombinlediğinde ortaya oldukça salaş ve tarz bir görüntü çıkmasına neden oluyor.

Diz üstü çizme modelleri

Bir dönem çok ama çok trend olan ve neredeyse her mağazada karşımıza çıkan diz üstü çizme modelleri 2021 kışında da karşımıza çıkıyor.

Özellikle kısa eteklerle ve dar jeanlerle muhteşem bir uyum sağlayan bu çizmeler son derece şık bir tarz oluşmasına da yardımcı oluyor.

Taşlı ayakkabı modelleri

Eğer pırıltıları, simleri ve taşları seviyorsanız 2021 kışı moda anlamında sizin kışınız olabilir. Çünkü bu kış taşlı, simli ve pırıltılı botlar, çizmeler ve ayakkabılar son derece popüler. Bu tarz ayakkabıları özel bir günde ya da akşamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bunun yanında son derece trend olması nedeniyle de günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz. Ancak bu tarz gösterişli bir ayakkabıyı günlük hayatta kullanacaksanız beraberinde tercih edeceğiniz kıyafetlerinizin daha sade olmasına dikkat edin.

Kovboy botu modelleri

Bu sezonun diğer bir çok trend ayakkabı ve bot modeli ise kovboy botları oluyor. Ancak kovboy botları bu kış biraz daha farklı geliyor. Bu farklılık ise daha moderinize edilmiş olmaları oluyor.

O hep alışık olduğumuz klasik modellerin yerini daha modern ve kullanışlı botlar alıyor. Kovboy botlarınızı özellikle eteklerinizle, kotlarınızla kombinleyebilirsiniz. Ancak eğer kovboy boyu giyecekseniz onu en güzel tamamlayıcı parça kesinlikle kısa etekler olacaktır.

Beyaz bot modelleri

Kışın beyaz alışık değilizdir evet ama artık mevsimsiz kıyafetler çok yaygın olduğu gibi renklerde de mevsimsizlik çok popüler.

2021 kışı ayakkabı modasında renk olarak beyaz adeta ilk sırayı çekiyor. Beyazı seviyorsanız bu kış kesinlikle ayakkabı ve bot tercihinizi renk olarak beyazdan yana yapabilirsiniz.

Benzer içerikler

Editörün önerisi