Ana SayfaMagazin22.Miss Mediterranean Güzellik Yarışması için geri sayım başladı

22.Miss Mediterranean Güzellik Yarışması için geri sayım başladı

Tanıtım Production tarafından bu yıl 22’ncisi düzenlenecek olan yarışmanın organizatörü Ali Bulut ve Yarışma Ana Sponsoru AY-ÇA Estetik Yönetim Kurulu Başkanı Reşat Yılmaz, basın çalışanları ile bir araya geldi.

22.Miss Mediterranean Güzellik Yarışması kapsamında organizasyonu gerçekleştiren Tanıtım Production Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bulut Varyant Restaurant’ta düzenlediği kahvaltı etkinliği kapsamında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yarışma organizatörü Ali Bulut ve Yarışma Ana Sponsoru Ay-ça Estetik Yönetim Kurulu Başkanı Reşat Yılmaz , 22 yıldır bu orgazizasyona verdikleri destek için basın mensuplarına teşekkür ettiler.

Miss Mediterranean 2023’de geri sayım başladı

AY-ÇA Estetik Ana sponsorluğunda Tanıtım Production tarafından bu yıl 22.’si düzenlenecek olan Miss Mediterranean 2023 Güzellik Yarışmasında hazırlıklar son aşamasında.

Zelihanaz Özer

“Hayatım değişti”

Geçtiğimiz yıl düzenlenen 21. Miss Mediterranean Güzellik Yarışması’nın Kraliçesi Zelihanaz Özer, yarışmadan sonra hayatının nasıl değiştiğini anlattı.

Özer, “Yarışmadan sonra okul hayatım ve günlük yaşantımda pozitif anlamda çok fazla şey değişti.

Bu yarışmanın bana verdiği katkı çok fazla oldu. Yalnızca yakın çevrem değil farklı çevrelerde de gelen destek mesajları, benim için bir itici güç oldu” ifadelerini kullandı.

Aday kayıtları devam ediyor

22 yıldır geleneksel olarak düzenlenen Miss Mediterranean Güzellik yarışması’nın aday kayıtları devam ediyor ve 27 Mayıs’ta sona erecek.

Katılımın her yıl olduğu gibi bu yıl’da ulusal olduğunu ve 22. yıla çok iyi hazırlandıklarını belirten yarışmanın organizatörü Ali Bulut, Türkiye’nin en güzel kızını seçeceklerini ve aday katılımlarının devam ettiğini söyledi.

22. Miss Mediterranean Güzellik Yarışması için geri sayım başladı

Final 11 Haziran’da Sky Business Hotel’de

Tanıtım Production tarafından Bu yıl 22.si düzenlenecek olan Miss Mediterranean 2023 Güzellik Yarışması’nın elemeleri 31 Mayıs’ta Ramada Plaza Hotel’de gerçekleşecek ve eğitim kampı Expo Park Hotel’de 6 gün sürecek.

Kamp 6 Haziran 2023 tarihinde Sky Business hotel’de devam edecek ve final 11 Haziran 2023 tarihinde Sky Business hotel gala salonunda gerçekleşecek.

Benzer içerikler

Editörün önerisi