29 Kasım 2023 - Çarşamba
12.9 C
Antalya
Ana SayfaTurizmAntalya Rehberler Odası Vali Ersin Yazıcıyı makamında ziyaret...

Antalya Rehberler Odası Vali Ersin Yazıcıyı makamında ziyaret etti

Rehberlerimiz, turizmin gelişmesi ve kalitenin artması açısından önemli bir rol oynuyor.

Vali Ersin Yazıcı, Antalya Rehberler Odası Başkanı Mustafa Yalçın Yalçınkaya ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti.

2023 yılı turizm hedefleri üzerine değerlendirmede bulunan ziyarette Vali Yazıcı; “Rehber Odamızda, Antalya’da hem turizmin gelişmesine hem de turizmdeki kalitenin artması açısından çok önemli bir rol oynuyor.” dedi.

Antalya Rehberler Odası Başkanı Mustafa Yalçın Yalçınkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Misafirleriyle yakından ilgilenip tek tek sohbet eden Vali Yazıcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

2022 yılını güzel verilerle kapatıyoruz

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’da tüm paydaşlar olarak ortak çalışmalarla turizmi daha da ileriye götürmek istediklerini dile getiren Vali Yazıcı; “Sayısız doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini kendine hayran bırakan, turizmin başkenti Antalya’mızın 2023 hedefleri üzerine Antalya Rehberler Odası Başkanı Mustafa Yalçın Yalçınkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile değerlendirmelerde bulunduk.

Turizm sektörü ve 12 ay turizm üzerine sohbet ettik. 2022 yılını güzel verilerle kapatıyoruz. İnşallah 2023 yılı turizmde yeni rekorlara imza atacağımız bir yıl olacak.” diye konuştu.

Dünyada Turizmin Profesyonelce Ve En Kaliteli Şekilde Sunulduğu Yer Antalya Dünya çapında en kaliteli turizm hizmetinin Antalya’da verildiğine dikkat çeken Vali Yazıcı; “Dünyada turizmin profesyonelce ve en kaliteli şekilde sunulduğu yer Antalya.

Bu kalitemizi muhafaza ederek daha da artması için sektör paydaşları olarak iş birliği içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Rehber Odamızda, Antalya’da hem turizmin gelişmesine hem de turizmdeki kalitenin artması açısından çok önemli bir rol oynuyor.” dedi.

Antalya’yı en güzel şekilde temsil etmek için çalışıyoruz

Oda olarak faaliyetleri, hedefleri ve mesleki sorunlar üzerine Vali Yazıcı’ya bilgi veren Antalya Rehberler Odası Başkanı Yalçınkaya, Antalya’yı en güzel şekilde temsil etmek için çalışmalarına devam ettiklerini kaydetti.

Benzer içerikler

Editörün önerisi