Ana SayfaDekorasyonBanyo süslemeleri ve banyo dekorasyonu hakkında pratik öneriler

Banyo süslemeleri ve banyo dekorasyonu hakkında pratik öneriler

Dekoratif aksesuarlar her evin ayrılmaz bir parçası haline geldiler. Dekoratif öğeler evlerde yeni bir görünüm sağlamak ve benzersiz dekorasyonlar yaratmak için kullanılır.

Dekoratif aksesuarlar her evin ayrılmaz bir parçası haline geldiler. Dekoratif öğeler evlerde yeni bir görünüm sağlamak ve benzersiz dekorasyonlar yaratmak için kullanılır.

Burada banyonuzda kullanabileceğiniz dekoratif süslemelerle ilgili fikirler ve örnekler vereceğiz.

Öncelikle banyoda kullanacağınız tüm aksesuarlar birbiri ile uyumlu olmalı.

Şık banyolar yaratmak için ipuçları

Banyonuzda kullandığınız zemin rengine uygun banyo halısı ya da paspası kullanın. Banyo halıları ve paspasları banyoda sıcak bir hava yaratır.

Banyonuzda eğer duş perdesi (banyo perdesi) kullanıyorsanız perdeye uygun aksesuarlar satın alın.

Hatta pek çok yerlerde bunlar paket olarak satılmaktadır. Onlardan alırsanız çok daha uyumlu ve şık banyolar yaratırsınız.

Yaratıcılığınızı evinizin her köşesinde konuşturun. Hayal gücünüzle ve yaratıcılığınızla beraber tasarladığınız bir banyo hem çok farklı hem de çok özel olacaktır.

Farklı tasarımlarda ve estetik objeler kullanın. Ayrıca kendi hayal gücünüzle banyonuzda şık ve çok estetik ortamlar yaratın.

Mesela geniş ve dekoratif tabaklar edinin bu tabakların içine dekoratif gül yaprağı şeklinde sabunlardan ya da farklı şekillerdeki sabunlardan yerleştirin.

Küvetinizin etrafına mumlar yerleştirin. Kokulu mumlar tercih edin. Havlunuzu asacağınız askıdan sabunluğunuza ve çöp kovanıza kadar olan tüm eşyalarınızın estetik olmasına özen gösterin. Bunun yanında spa’larda sıkça kullanılan tütsülerden de faydalanabilirsiniz.

Banyonuzda yeterli yeriniz varsa bir köşesine yapma çiçekler koyun. Ayrıca lavabonuzun yanına dekoratif bir tabak içinde rulo şeklinde sarılmış bir kaç adet el havlusu koyun. Fakat havlular en küçük boy olacak.

Benzer içerikler

Editörün önerisi