Ana SayfaİlişkilerÇiftlerin yatak odasında yapmaması gereken 7 madde !

Çiftlerin yatak odasında yapmaması gereken 7 madde !

Yatakta Yapılan Hatalar; Bugüne kadar yatakta yaptığınız tüm hareketleri unutun ! Erkeklerin ilişki sırasında hoşlandığını düşündüğünüz pek çok şey, aslında onlara oldukça itici geliyor.

Yatakta Yapılan Hatalar; Bugüne kadar yatakta yaptığınız tüm hareketleri unutun !

Erkeklerin ilişki sırasında hoşlandığını düşündüğünüz pek çok şey, aslında onlara oldukça itici geliyor.

1|7 Yatakta yapılan hatalar

İlişki sırasında susup kalmak, hep aynı zevk noktalarına odaklanmak, feminenliği unutmak gibi pek çok davranış, erkeğinizi sizden soğutuyor.

İlişkinize zarar vermek istemiyorsanız, bu hatalara düşmeyin! İşte, kadınların yatakta en çok yaptığı hatalar.

2|7 Annelik maskesinin ardına saklanmayın

Aseksüel anne kimliğinizi yatak odasının dışında bırakın. Annelik, kuşkusuz dünyadaki en kutsal kimlik. Ama yüklendiğimiz bu kimliğin getirdiği aseksüeliteyi yatak odamızın dışında bırakmamız gerekiyor.

Eşimiz için biz, daha çocuklar doğmadan önce tanıyıp, sevdiği kadınız. O yüzden yatak odanıza girdiğiniz an sloganınız ‘Annelik out, Marılyn Monroe kişiliğiniz ın’ olmalı.

3|7 Yatakta aşırı utangaç olmayın

Ayıp şeyler yapmaktan utanmayın. Bunun anlamı tek cümlede özetli esasında. Yatakta ölü taklidi yapmayın. Canlı olun, bir çok yeniliğe açık olun.

4|7 Feminenliği unutmayın

Partnerinize “en yakın kız arkadaşınız” muamelesi yapmayın. Birçok kadının yaptığı en büyük hatalardan biri de ilişkisinde yol aldıktan sonra kendine ait kişisel herşeyi onunla paylaşmak istemesidir.

Günlük hayatınızda kız arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz, ağda zamanınızın gelmesi, adet gününüzün yaklaşması gibi konuları onunla konuşmamaya özen gösterin. Traş bıçağına ortak olmayın, çünkü kadının feminenliğini koruması için biraz gizem iyidir.

5|7 İlişki sırasında suskun kalmayın

Erkeklerin uyarılmak için duymaya ve görmeye ihtiyaçları vardır. Bunu ondan esirgemeyin. Hissettiğinizi daha çok hissedebilmek için dile dökmek, mutlu bir yatağın altın sırrı. Biraz edepsiz olmak size mutluluğun ve doyumun kapısını açıyorsa, bunu deneyin deriz. Utanmayın, o bunu seviyor.

6|7 Bedeninizi sevin

Kısa ya da uzunsunuz, şişman ya da çok zayıf farketmez, o sizinle olduğunuz gibi birlikte olmak istiyor. Kendinizi sevmeniz ve bedeninizle barışık olmanız, cinsel hayattan zevk almanızın ilk ve en önemli koşulu. Eşinizle açık ışıkta birlikte olun, evde iç çamaşırlarınızla dolaşın. İlk önce kendi bedeninizle flört edin…

7|7 Erkeklerin yeni zevk noktalarını keşfedin

Bu dünyada sonucu iyi olan herşey emek ister. Siz ön sevişme istiyorsanız eşinizde sizin, onun vücudunu tanımanızı isteyebilir. Erkeğe çok ödev yüklemek yerine siz de onun üzerinde çalışmayı öğrenmelisiniz.

Erkeklerin vücudu tepeden tırnağa sinirlerden oluşuyor, her ne kadar belli bir kısmında yoğunlaşsa da onun da pek çok erojen bölgesi olabilir. Göğüs uçları bunlardan biridir mesela. Keşfe buradan başlayabilirsiniz.

Benzer içerikler

Editörün önerisi