29 Kasım 2023 - Çarşamba
12.9 C
Antalya
Ana SayfaSinema“Çok Aşk” filminin okuma provaları gerçekleşti

“Çok Aşk” filminin okuma provaları gerçekleşti

Yeni yılın heyecanla beklenen komedi filmlerinden biri olan ‘Çok Aşk’ filminin çekimlerine 16 Kasım’da başlanacak.

Hasan Can Kaya’nın senaryosunu yazdığı Büşra Pekin, Şebnem Sönmez, Barış Yıldız ve Uğur Yücel’le başrolde oynadığı, Kıvanç Baruönü’nün yönetmenliğini yaptığı “Çok Aşk” filminin okuma provaları gerçekleşti.

Set öncesi bir araya gelen oyuncuların enerjisi objektiflere yansıdı. Yeni yılın heyecanla beklenen komedi filmlerinden biri olan “Çok Aşk” filminin çekimlerine 16 Kasım’da başlanacak.

Set öncesi bir araya gelen filmin oyuncuları Hasan Can Kaya, Büşra Pekin, Şebnem Sönmez, Barış Yıldız ve Uğur Yücel yönetmen Kıvanç Baruönü ile birlikte okuma provası gerçekleştirdi.

Senaryo çalışmasında keyifli anlar yaşayan oyuncular rollerine ısındı. Okuma provalarında Nulook Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Yıldırım da oyuncuları yalnız bırakmadı.

Özlenen romantik komedi

Uğur Yücel’in “Özkan” karakteriyle Hasan Can Kaya’nın babasını canlandırdığı filmde, Şebnem Sönmez “Meral” adındaki annesini, Barış Yıldız ağabeyi “İrfan”ı canlandırıyor. Coşkun karakteriyle kamera karşısına geçecek olan Hasan Can Kaya’nın kız arkadaşı “Ayla” karakterine Büşra Pekin hayat veriyor. Sevimli ve bol kahkahalı romantik komedi “Çok Aşk” 16 Kasım’da “motor” diyecek.

“Çok Aşk”, 2023’ün ilk aylarında Nulook ve HACK Creative ortak yapımcılığında seyirci ile buluşacak.

Benzer içerikler

Editörün önerisi