Ana SayfaTurizmCorendon Airlines, “TOUR OF ANTALYA”nın 5.yılında da sponsor

Corendon Airlines, “TOUR OF ANTALYA”nın 5.yılında da sponsor

Corendon Airlines, dünyaca ünlü bisikletçilere Corendon Turizm Grubu çatısı altındaki “Bisiklet Dostu Konaklama Tesisi” belgeli Grand Park Lara’da ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

9 Şubat’ta Corendon Airlines uçağı, Fraport TAV Antalya Havalimanı’nın içinde geçen parkurda yıldız bisikletçileri ikonik fotoğraf karesi için bekliyor.

Turuncu Rengini Antalya portakalından alan “Dağların Kralı” lider forması Corendon Airlines sponsorluğunda zirvelere çıkacak bisikletçiyi bekliyor.

Alman bisiklet takımı Bike Aid, Corendon Airlines sponsorluğunda Antalya’ya geliyor. Corendon Airlines, TOUR OF ANTALYA sponsorluğunu çok boyutlu olarak kurgulayarak spor endüstrisine de örnek oluyor.

Basketboldan voleybola, futboldan tenise, yelkenden bisiklete farklı branşlarda gerçekleştirdiği sponsorluklarla spora değer katan, takımların, sporcuların başarı yolculuğunda itici güç olan ve spor turizminin büyümesine destek olan “İlklerin Havayolu” Corendon Airlines, Argeus Travel & Events ve Yedi İletişim tarafından 2018 yılından bu yana düzenlenen Antalya’nın dünya bisikletinde yükselen markası, TOUR OF ANTALYA uluslararası bisiklet yarışına 5. yılında da sponsorluğuna devam ediyor. Corendon Airlines, organizasyondaki sponsorluk desteğini çok boyutlu olarak kurguluyor.

Corendon Airlines, TOUR OF ANTALYA yarışçılarını Corendon Turizm Grubu çatısı altındaki “Bisiklet Dostu Konaklama Tesisi” belgeli Grand Park Lara’da misafir etmeye hazırlanıyor.

TOUR OF ANTALYA’nın 9 Şubat’ta ilk etabı olan Manavgat-Antalya etabında Fraport TAV Antalya Havalimanı’nındaki alt geçidin üstüne özel olarak TOUR OF ANTALYA için büyük hazırlıklarla yerleştirilen Corendon Airlines Boeing 737-800 uçağı, dünyaca ünlü bisikletçilerle birlikte ikonik fotoğraf karesinde yer almak için bekliyor.

Corendon Airlines, “Dağların Kralı” lider formasının da sponsoru. Antalya’nın simgesi olan portakal meyvesinden ilham alınarak hazırlanan Turuncu formayı taşıyan sporcular, “Dağların Kralı” olarak anılıyor.

Benzer içerikler

Editörün önerisi