Ana SayfaJetsetDede oluyor... Bruce Willis’e torun müjdesi

Dede oluyor… Bruce Willis’e torun müjdesi

Afazi hastalığıyla mücadele eden ünlü aktör Bruce Willis'in kızı Rumer Willis bebek beklediğini duyurdu.

Anne babası gibi oyunculuk yapan 34 yaşındaki Rumer Willis, erkek arkadaşı Vista Kicks solisti Derek Richard Thomas’tan ilk çocuğunu bekliyor. Rumer, mutlu haberi salı günü sosyal medya hesabından duyurdu.

Rumer, Instagram hesabından karnını ve partnerini paylaşırken annesi ünlü aktris Demi Moore da aynı fotoğrafları paylaşarak “Ateşli, çılgın büyükanne çağıma giriyorum” diye yazdı.

Rumer’in babası Bruce Willis’in eşi Emma Heming de “Bebek haberi sevindirici haber!!! Tebrikler @rumerwillis ve @derekrichardthomas. Burada çok mutluyuz!” diyerek aynı fotoğrafları paylaştı.

Doğacak bebek, Demi ve Bruce’un ilk torunu olacak. 1987-2000 yılları arasında evli kalan çiftin ayrıca Scout (31) ve Tallulah (28) isimli iki kızları daha bulunuyor.

Bebek haberinin, Mart 2022’de konuşma ve anlama yeteneğini etkileyen bir bozukluk olan afazi hastalığı teşhisi konulan ve bu nedenle oyunculuğu bırakıp vaktini ailesinin yanında geçiren 67 yaşındaki oyuncu Bruce Willis için de olumlu bir etki yaratması bekleniyor.

Benzer içerikler

Editörün önerisi