29 Kasım 2023 - Çarşamba
12.9 C
Antalya
Ana SayfaDekorasyonEvlerde bulunan boş alanlara uygun dekorasyon önerileri

Evlerde bulunan boş alanlara uygun dekorasyon önerileri

Evlerde boş bırakılan alanlar nasıl dekore edilmeli? Boş alanları daha kullanışlı hale getirecek dekorasyon fikirleri nelerdir ?

Koronavirüs süreciyle beraber yeniden tanışılan evlerin dekorasyonuna son dönemlerde insanlar daha fazla kafa yormaya başladılar.

Evlerde boş bırakılan alanlar nasıl dekore edilmeli? Boş alanları daha kullanışlı hale getirecek dekorasyon fikirleri nelerdir ?

İnsanlar koronavirüs sürecinde evleri ile adeta yeniden tanıştılar. Bu nedenle evlerin dekorasyonuna yönelik yapıcı fikirler daha çok merak edilmeye başlandı.

Özellikle evlerde sebepsiz yere bırakılan boş alanların ne şekilde dekore edilmesi gerektiği son dönemlerde yoğun bir şekilde araştırılıyor. İşte evinizi değiştirecek dekorasyon önerileri.

Balkonunuzu evin en gözde mekanı yapın

Balkonlar genelde evlerde pas geçilen alanlardan birisidir. Ancak koronavirüs sürecinde balkonlar görmeleri gereken kıymete kavuştular. Bu nedenle başkonları daha kullanışlı hale getirmek gerekir.

Bunun için kesinlikle balkonlarda oturulacak düzenlemeler yapılmalı. Balkon küçük bile olsa bir sehpa ve küçük sandalyeler bile yeterli olacaktır. Ayrıca güzel bir görünüm için çiçek alternatifleri de değerlendirilmeli.

Oturma odası boş bırakılmamalı

Oturma odasının küçük olması eşyalardan feragat edileceği anlamına gelmiyor. Minimal boylarda tasarlanan yemek masası oturma odaları için çok önemli bir detaydır. Bu şekilde hem kullanışlı hem de ferah bir dekorasyon elde etmek mümkün.

Mutfakları raflarla donatın

Mutfaklarda eğer boş kalan duvar vars abu duvarların raflarla donatılması büyük bir kullanış hacmi kazandıracaktır. Bu raflara mutfak malzemeleri yerleştirilebilir ama bu şart da değildir. Güzel çiçeklerle mutfağınızı bir bahçeye çevirebilirsiniz.

Benzer içerikler

Editörün önerisi