Ana SayfaTeknolojiHeyecan ile beklenen iPhone 15 Serisi için renk...

Heyecan ile beklenen iPhone 15 Serisi için renk ve fiyat iddiaları geldi

Teknoloji sevdalıları tarafından büyük bir heyecan ile beklenen iPhone 15 Serisi için renk ve fiyat iddiaları geldi. İddiaya göre; iPhone 15 Ultra, 1.299 dolardan satışa sunulacak.

Teknoloji sevdalıları tarafından büyük bir heyecan ile beklenen iPhone 15 Serisi için renk ve fiyat iddiaları geldi. İddiaya göre; iPhone 15 Ultra, 1.299 dolardan satışa sunulacak.
Tüm dünyada milyonlarca kişi dünya devi Apple’ın iPpone 15 Serisi’ni bekliyor.

iPhone 14 Serisi’nden istediği randımanı alamayan Apple’ın yeni seride yapacağı yenilik merak konusu. Apple’ın 15 serisindeki modellerinde isim değişikliğine gideceği iddia edildi.

iPhone 14 serisinde de bulunan Pro Max ismiyle adlandırılırken bir sonraki seride bu isim ‘ultra’ olarak değiştirebileceği ifade edildi.

Şu anda en pahalı model olan iPhone 14 Pro Max, 1099 Dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. Türkiye’de ise 44 binden başlayan fiyatlarla mağazalarda yerini buldu. LeaksApplePro, isimli kaynağa göre iPhone 15 Ultra, 200 dolarlık bir artış ile 1.299 dolardan satışa sunulacak. Bu şekilde model, iPhoneların en pahalısı olacak.

iPhone 15’te A17 Bionic işlemci kullanılacak modelde ikili ön kamera yer alacak. Apple, gelecek yıl tanıtacağı modellerde iPhone 6 benzeri tasarım diline geri dönecek. iPhone 15 serisinde titanyum çerçeve kullanılacağı sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor.

Bazı kaynaklar, Apple’ın iPhone 15 serisinde özel lensler kullanacağını belirtmişti. Haberlerinde elde ettiği doğruluk payıyla bilinen Kuo, iPhone 15 Ultra’nın periskop lens ile geleceğini doğruladı. Kaynağa göre, Apple, sadece bu modelinde periskop lens kullanacak.

RENKLERİ BELLİ OLDU

iPhone 15 Serisi, ilk etapta siyah, mavi, pembe, mor, beyaz ve kırmızı renk seçenekleriyle satışa çıkacak.

Benzer içerikler

Editörün önerisi