Ana SayfaGüzellikİşte ! Estetiksiz iri göğüslere nasıl sahip olabilirsiniz...

İşte ! Estetiksiz iri göğüslere nasıl sahip olabilirsiniz ?

Avustralyalı moda blogger’ı Natalie Boucher, küçük göğüslere sahip oldukları için bıçak altına yatmayı bile göze alan kadınlara muhteşem bir numara sundu.

Avustralyalı moda blogger’ı Natalie Boucher, küçük göğüslere sahip oldukları için bıçak altına yatmayı bile göze alan kadınlara muhteşem bir numara sundu.

21 yaşındaki Boucher birkaç dakikada iri göğüslere sahip olmanın sırrını hazırladığı videoda paylaştı.

Natalie Boucher, önce makyaj yaparken kullanılan bir kontur kalemiyle köprücük kemiklerinin altından iki göğsünün kenarından bir “v” şekli çiziyor.

Bu işin başlangıç kısmı. Bundan sonrası da birkaç dakika içinde halloluyor zaten.

Sonra eline aldığı bir makyaj fırçasıyla göğüs dekolte bölgesini biraz pudra ile renklendirip renk geçişlerini dağıtıyor.

Ama bu pudranın renginin biraz daha koyu ve bronzlaştırıcı etki yaratan türden olmasına dikkat etmek gerekiyor.

Ama hepsi bu kadar değil. Sonra da kaldırıcı özelliği olan sutyenini giyiyor. Böylece gerçekte olduğundan çok daha iri göğüslere sahip oluyor.

Bu görüntü ilk anda sadece kaldırıcı sutyenle de elde edilebilecekmiş gibi görünüyor. Ama işin aslı öyle değil.

Boucher’nin kontur kalemi ve pudra ile yarattığı renk illüzyonu ile ortaya çıkan bu görüntü en iyi estetik cerrahların elinden çıkma iri göğüslerle eş değerde.

Boucher, paylaştığı videolarda çeşitli makyaj hileleri kullanarak dudakları ve gözleri olduğundan iri göstermenin yollarını ya da yüzdeki kusurları kapatmanın ipuçlarını da paylaşıyor.

Benzer içerikler

Editörün önerisi