Ana SayfaModaİşte size bir kaç şık uzun gece elbisesi...

İşte size bir kaç şık uzun gece elbisesi önerisi

Düğün ve benzeri gibi durumlar için şık uzun gece elbisesi modelleri arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Çünkü hem trend, hem şık hem de oldukça farklı modelleri buradan öğrenebilirsiniz.

Düğün ve benzeri gibi durumlar için şık uzun gece elbisesi modelleri arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Çünkü hem trend, hem şık hem de oldukça farklı modelleri buradan öğrenebilirsiniz.

Öncelikle özel günlerde giyilen bu özel elbiseler yanlış yerden ya da yanlış seçimle alındığında ya da trend olmayan bir model tercih edildiğinde sizi bir anda o gecenin en rüküşü yapabilir.

Bunun önüne geçebilmek için genelde tasarım abiye elbiseler tercih edilir. Ancak siz tasarım olmasa da olur diyenlerdenseniz o zaman sezonun trend modellerini ver renklerini bilmenizde ve buna göre bir alışveriş yapmanızda fayda var.

Özel bir gece denilince aslında akla hemen uzun gece elbiseleri gelir. Çünkü uzun modeller daha ağır bir hava katar. Ancak elbette kısa ama şık modeller de tercih edilebilir.

Fakat düğünün ya da o özel gecenin havasına göre ve sizin o düğünle alakalı bağınıza göre uzun modeller de tercih edilebilir. Uzun modelleri çok daha klasik bir hava yaratır.

Yaz, kış demeden düğünler özel davetler tam gaz devam ediyor. Şık gece elbiseleri alışverişi de elbette buna bağlı olarak her geçen gün daha da artıyor.

Özellikle bahar ve yaz aylarında artan düğün, davet gibi organizasyonlar için aslında alternatifler çok fazla.

Ancak önemli olan sizin bu alternatifler arasında kendinize en yakışanı bulmanız, tarzınıza en uygun elbiseyi tercih etmeniz ve elbette o sezonun tren bir elbisesini tercih etmeniz.

Bu tarz elbiseler genelde vücuda zor yakışan ya da her vücutta aynı durmayan zahmetli elbiselerdir. Her vücudun bir kalıbı ve aslında bir tarzı vardır.

Siz bir elbisenin içinde kendinizi oldukça rahat hissedebilirsiniz, ya da bir elbiseyi mankenin üzerinde gördüğünüzde çok etkilenebilirsiniz.

Ancak o elbiseyi denediğinizde size hiç olmadığını ve yakışmadığını görüp hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

İçinde rahat olduğunuz elbise ise sizin vücut hatlarınızla hiç uyumlu olmayabilir ve sizi olduğunuzdan daha şişman, daha kısa ya da kötü gösterebilir.

Yani anlayacağınız gece elbisesi seçerken dikkat etmeniz yegane kural sizin vücut yapınıza ve tarzınıza uyabilecek bir elbise almanız.

Aslında bu sezon oldukça şanslısınız. Çünkü bu sezon gece elbiseleri renk, renk ve model model. Alternatif çok fazla.

Bu kadar fazla seçenek olunca kendinize yakışacak o özel elbiseyi bulma şansınız da elbette çok fazla. Sezonun en şık gece elbiselerini sizler için derledik ve burada sergiledik.

Bu sezon özellikle gene siyah çok moda. Siyah abiye elbiseleri gene abiye mağazalarında yerlerini almaya başladılar bile. Eğer siyahı seviyor ama karanlık buluyor ve hareketlendirmek istiyorsanız parlak siyah elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Çünkü gene bu sezon pırıltılar da çok popüler. Ancak eğer renk seviyorsanız da şunu söyleyelim renkli abiye elbise modelleri bu sezon altın çağını yaşıyor adeta.

Pembeler, kırmızılar, morlar, turuncular, yeşiller kısacası neredeyse tüm renkler moda bu sezon. Baş rolde hangi elbiseler var derseniz. Pırıltılı gece elbiseleri, omuz dekolteli gece elbiseleri ve püsküllü modeller var.

Benzer içerikler

Editörün önerisi