Ana SayfaCinsellikİşte ! Size cinsel hayatınızda mutlu olmanın 5...

İşte ! Size cinsel hayatınızda mutlu olmanın 5 önemli yolu

Ortaya çıkan araştırmalara göre ilişkileri uzun vadeli ve eğlenceli tutan faktörlerin başında cinsel yaşam geliyor.

Ortaya çıkan araştırmalara göre ilişkileri uzun vadeli ve eğlenceli tutan faktörlerin başında cinsel yaşam geliyor.

Cinsel yaşamı iyi olan çiftler ilişkilerinde daha mutlu. Hatta bir tez’e göre en ideal seks haftada bir kere gerçekleştirilen ve 29 dakika süren bir eylem. Peki cinsel hayatınızda mutlu olabilmeniz için neler yapmanız gerekiyor ?

1|5 Listede bulunmalı

Ne kadar yoğun bir iş temponuz olsa da listenize mutlaka yatak odası planınızı eklemelisiniz. Bu ilişkinizi her zaman sıcak tutacaktır. Üstelik planlı bir seks daha mutlu olmanızı sağlar.

2|5 Kendinize yeni oyunlar bulun

Rutin olan seks yaşamınıza farklılıklar eklemelisiniz. Partnerinizle mutlu bir seks hayatı için yenilik şart. Ona mesaj atabilirsiniz. Ya da birbirinize masaj yapabilirsiniz. Bu tarz tensel oyunlar sizi mutlu edecektir.

3|5 Dinlenin

Yorgun şekilde işten geldiğinizde seksi ertelemeniz olası bir durumdur. Ancak cildiniz ısı ve titreşime karşı hassastır. Dinlenmiş olmanızı sağlayacak en iyi ilaç yine sekstir.

4|5 Mutluluğunuzu dile getirin

Günlük rutininiz de birbirinize memnuniyetlerinizi söylüyorsanız bunu yatak odanızda da yapın. Partnerinize bunu iletmeniz onu memnun edecektir ve bir sonraki birlikteliğiniz için ortam hazırlayacaktır.

5|5 Romantik bir oda oluşturun

Yatak odanız sizin sıkıntılarınızdan arınıp sadece birbirinize zaman ayırdığınız bir yer olmalı. Renkleri de buna göre ayarlayın. Eşyalarınızı kırmızı ve siyah ağırlıklı seçebilirsiniz.

Benzer içerikler

Editörün önerisi