29 Kasım 2023 - Çarşamba
12.9 C
Antalya
Ana SayfaJetsetÜnlü model Naomi Campbell, 53 yaşında ikinci defa...

Ünlü model Naomi Campbell, 53 yaşında ikinci defa anne oldu

Podyumların kraliçesi ünlü model Naomi Campbell, 53 yaşında ikinci defa anne oldu. Campbell, bebeğinin dünyaya geldiğini sosyal medyada duyurdu.

“Anne olmak için asla geç değildir” diyerek ikinci çocuğunun dünyaya gelişini duyurdu. Podyumlarda fırtınalar estiren 53 yaşındaki süper model Naomi Campbell, mutluluğunu sosyal medya hesabından da paylaştı.

Bebeğin cumartesi günü doğduğu ve haberin Campbell’in ailesi, yakın arkadaşları ve iş arkadaşları tarafından bilindiği belirtildi. Ayrıca süper modelin bebeğini, iki yaşındaki kızıyla birlikte tek başına büyüteceği söyleniyor.

Ünlü modele yakın bir kaynak, “Naomi gerçekten güçlü bir kadın. Bu onun her zaman istediği şeydi. O çok mutlu” dedi.

Sosyal medya paylaşımında ise bebek Campbell’in kucağındayken iki yaşındaki kızı da erkek kardeşinin elini tutarken görülüyor.

Ünlü model, fotoğrafla birlikte şu satırlara yer veriyor: “Benim küçük sevgilim, varlığınla bizi şereflendirdiğin andan itibaren ölçülemez derecede değer verildiğini ve sevgiyle çevrili olduğunu bil. Tanrı’dan gerçek bir armağan. Hoş geldin bebeğim. Anne olmak için asla geç değil.”

Naomi Campbell, Mayıs 2021’de sürpriz bir şekilde ilk çocuğunu dünyaya getirdiğini duyurmuştu. Ünlü modelin New York’ta podyumda görüldükten kısa bir süre sonra kızının doğumunu duyurması ise hayranlarını şoke etmişti.

Campbell, bir yıl sonra British Vogue’a verdiği röportajda, kızının evlat edinilmediğini ısrarla vurgulamıştı. Kızını nasıl dünyaya getirdiğini açıklamasa da dört yıl önce bir röportajda bilimin ona istediği zaman bir aile kurma fırsatı verdiğini söyleyerek, taşıyıcı anne kullanmaya meyilli olduğunu belirtmişti.

Ünlü model, son olarak 2018’de rapçi Skepta ile bir ilişki içindeydi, ancak ertesi yıl One Direction’dan Liam Payne ile bir kaçamak yaşadığı basına yansımıştı. Campbell, yıllar boyunca Diddy, Robert De Niro, Mike Tyson ve Rus milyarder Vladislav Doronin gibi kişilerle yaşadığı ilişkilerle de gündeme gelmişti.

Aşk hayatı hakkında konuşmamasına rağmen, Campbell daha önce eski sevgilileriyle arasının iyi olduğunu belirtmişti.

Benzer içerikler

Editörün önerisi