29 Kasım 2023 - Çarşamba
12.9 C
Antalya
Ana SayfaMagazinWilma Elles yedi aylık hamile olduğunu duyurdu

Wilma Elles yedi aylık hamile olduğunu duyurdu

Oyuncu Wilma Elles sosyal medya hesabından yedi aylık hamile olduğunu duyurdu.

‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisiyle şöhret olan Wilma Elles 16 Aralık 2022’de avukat Mehmet Şah Çelik ile evlenmişti. İki çocuk annesi Elles, üçüncü kez hamile olduğunu duyurdu.

“AİLEMİZİ BÜYÜTÜYORUZ”

Instagram hesabından eşi ve çocuklarıyla verdiği pozları yayınlayan Elles, “Herkese iyi bayramlar. Her zaman ama özellikle bayramlarda ailenin önemi ön plana çıkıyor… Güçlü bir aile hayatın bütün zorluklarını aşmanızı sağlıyor ve sevinci kat kat katlıyor.

Ailemizi inşallah büyüteceğimiz Milat, Melodi’ye kardeş beklediğimiz için… Bu mucizeyi yaşadığımız için çok müteşekkiriz… Çok seviniyoruz… Melodi, Milat, Mehmet Şah ve ben çok heyecanlıyız” dedi.

Hamileliğinde de 7. ayına geldiğini söyleyen Elles, “Biraz daha büyüsün, biraz daha büyüsün derken… Birden bire 7. aydayım ve hâlâ çok dikkat çekmiyor. Bu mutluluğu uzun zamandan beri sizinle paylaşmak için sabırsızlandım” ifadelerini kullandı.

Alman asıllı oyuncu Wilma Elles, 2011 yılında iş insanı Kerem Göğüş’le aşk yaşamaya başlamıştı. 2015 yılında da Milat ve Melodi adlı ikizleri dünyaya gelen çift, 2019’da ayrılmıştı.

Benzer içerikler

Editörün önerisi