Ana SayfaJetsetYıllar sonra açıkladı: "Brad Pitt beni Dövüş Kulübü’nden...

Yıllar sonra açıkladı: “Brad Pitt beni Dövüş Kulübü’nden kovdurdu”

ABD'li şarkıcı ve oyuncu Courtney Love, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamada, Brad Pitt'in kendisini "Dövüş Kulübü" filminden "kovdurduğu" iddialarını yeniledi.

Grunge müziğin efsane ismi merhum Kurt Cobain’in eski eşi Courtney Love (58), dünyaca ünlü aktör Brad Pitt’in, 1999 yapımı “Dövüş Kulübü” filminde Helena Bonham Carter tarafından canlandırılan Marla Singer rolünü kaybetmesinde parmağı olduğunu iddia etti.

Love, katıldığı bir podcast’te Pitt’in, Nirvana grubunun vokalisti Kurt Cobain’i bir biyografide canlandırma fikrini reddettiğini ve kendisini de “Dövüş Kulübü” filminden kovdurduğunu söylemişti.

Bu iddialarını sosyal medya hesabında da yineleyen ünlü isim, hayranlarına “yıllardır sır gibi sakladığı bu bilgiyi sonunda açıkladığını ve 22 yıl sonra bir rolü kaybetmekten şikayetçi olmadığını da” ekledi.

1992 yılında Kurt Cobain’le evlenen Love, aynı yıl France Bean Cobain isimli bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Nirvana grubunun vokalisti ve gitaristi olan Kurt Cobain ise 1994 yılında şüpheli bir şekilde intihar etti.

Benzer içerikler

Editörün önerisi